perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qumësht në lituanisht

Fjalë: qumësht (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): pienas
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez qumësht, qumësht në lituanisht, pienas në shqip
qumësht në lituanisht