perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rëndësi në lituanisht

Fjalë: rëndësi (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (5): svarba, svarbumas, svoris, prasmė, reikšmė
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez rëndësi, rëndësi në lituanisht, svarba në shqip
rëndësi në lituanisht

Fjalë të ngjashme

lagu sajojo car games