perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rend në lituanisht

Fjalë: rend (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (8): ordinas, rangas, rūšis, tvarka, edukologija, instrukcija, įsakymas, potvarkis
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez rend, rend or maratonomak, rend lake resort, rend lake college, rend lake, rend collective my lighthouse, rend në lituanisht, ordinas në shqip
rend në lituanisht

Fjalë të ngjashme

marr jep pell grant