perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rini në lituanisht

Fjalë: rini (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): jaunimas, jaunystė
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez rini, rini yks, rini trans tv, rini sugianto, rini sailor moon, rini s bono, rini në lituanisht, jaunimas në shqip
rini në lituanisht