perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrëfim në lituanisht

Fjalë: rrëfim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): apsakymas, apysaka, istorija
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez rrëfim, rrëfim në lituanisht, apsakymas në shqip
rrëfim në lituanisht