perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në lituanisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (5): eilė, greta, režimas, valdžia, vyriausybė
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez rresht, rresht në lituanisht, eilė në shqip
rresht në lituanisht