perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në lituanisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): būti, gyventi, likti
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në lituanisht, būti në shqip
rri në lituanisht

Fjalë të ngjashme

mbuloj per beba bukur buntet