perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në lituanisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (6): apie, maždaug, apskritimas, dviratis, ratas, skritulys
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në lituanisht, apie në shqip
rrotull në lituanisht

Fjalë të ngjashme

për ty shpatë kasapi