perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në lituanisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): ginti, laikyti
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në lituanisht, ginti në shqip
ruaj në lituanisht

Fjalë të ngjashme

best movies of 2013 kafene jon 325