perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sëpatë në lituanisht

Fjalë: sëpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): kirvis
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez sëpatë, sëpatë në lituanisht, kirvis në shqip
sëpatë në lituanisht