perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sallam në lituanisht

Fjalë: sallam (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): dešra, dešrelė
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez sallam, sallam tona, sallam meaning, sallam kakao, sallam hako, sallam fix, sallam në lituanisht, dešra në shqip
sallam në lituanisht