perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në lituanisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): krūvis, tarnyba
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez shërbim, shërbim në lituanisht, krūvis në shqip
shërbim në lituanisht

Fjalë të ngjashme

kamera fshehur a ti tregoj