perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shikoj në lituanisht

Fjalë: shikoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): matyti, stebėti, žiūrėti
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez shikoj, shikoj tv live, shikoj tv, shikoj tring sport live, shikoj ndeshje live, shikoj filxhan online, shikoj në lituanisht, matyti në shqip
shikoj në lituanisht

Fjalë të ngjashme

monument men review mbaj mend