perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në lituanisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): bičiulis, draugas, kolega
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në lituanisht, bičiulis në shqip
shok në lituanisht