perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në lituanisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (6): kompanija, asociacija, susivienijimas, bendrovė, draugija, įmonė
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez shoqëri, shoqëri në lituanisht, kompanija në shqip
shoqëri në lituanisht

Fjalë të ngjashme

afro samurai episode 1 mbaj sukro