perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpat në lituanisht

Fjalë: shpat (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): nuolydis, nuožulnumas, šlaitas
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez shpat, shpat kasapi zogu ti, shpat kasapi wikipedia, shpat kasapi height, shpat kasapi fol, shpat kasapi facebook, shpat në lituanisht, nuolydis në shqip
shpat në lituanisht