perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në lituanisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): kalavijas, kardas, špaga
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez shpatë, shpatë në lituanisht, kalavijas në shqip
shpatë në lituanisht