perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shteg në lituanisht

Fjalë: shteg (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): takas
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez shteg, shteg games, ben shteg, shteg në lituanisht, takas në shqip
shteg në lituanisht