perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në lituanisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (6): kraštas, šalis, valstybė, padėtis, vieta, būklė
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në lituanisht, kraštas në shqip
shtet në lituanisht

Fjalë të ngjashme

art kontakt kritik yks kor group