perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtrenjtë në lituanisht

Fjalë: shtrenjtë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (7): brangus, mielas, gražus, malonus, mandagus, puikus, saldus
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez shtrenjtë, shtrenjtë në lituanisht, brangus në shqip
shtrenjtë në lituanisht

Fjalë të ngjashme

aderim tours