perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në lituanisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): gipsas
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në lituanisht, gipsas në shqip
suva në lituanisht

Fjalë të ngjashme

pell grant fisnik tabaku mendim kritik