perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në lituanisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (13): dirva, kraštas, žemė, šalis, sausuma, kontinentas, žemynas, ordinas, rangas, rūšis, tvarka, laukas, grindys
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në lituanisht, dirva në shqip
tokë në lituanisht

Fjalë të ngjashme

dollar to pound sheqer i kuq