perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në lituanisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (3): pirklys, prekiautojas, pirkėjas
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në lituanisht, pirklys në shqip
tregtar në lituanisht