perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në lituanisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): skambėti
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez tringëllin, tringëllin në lituanisht, skambėti në shqip
tringëllin në lituanisht