perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vagina në lituanisht

Fjalë: vagina (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): makštis
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez vagina, vagina surgery, vagina smells like fish, vagina smell, vagina pimple, vagina names, vagina në lituanisht, makštis në shqip
vagina në lituanisht

Fjalë të ngjashme

mbledh kapak vend pune stine afrohem