perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në lituanisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (12): grandinė, grandinėlė, eilė, greta, režimas, valdžia, vyriausybė, aibė, eilėraštis, poema, poezija, vėrinys
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në lituanisht, grandinė në shqip
varg në lituanisht

Fjalë të ngjashme

varg band