perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në lituanisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (4): instrumentas, įrankis, aparatas, prietaisas
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez vegël, vegël në lituanisht, instrumentas në shqip
vegël në lituanisht