perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në lituanisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (4): tiktai, vienas, vienintelis, vienišas
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në lituanisht, tiktai në shqip
vetëm në lituanisht

Fjalë të ngjashme

die humbas flashscore fiksimet