perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në lituanisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (1): viešnagė
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez vizitë, vizitë në lituanisht, viešnagė në shqip
vizitë në lituanisht