perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në lituanisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (8): gležnas, plonas, puikus, smulkus, subtilus, švelnus, jaunas, trumpas
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në lituanisht, gležnas në shqip
vogël në lituanisht