perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zero në lituanisht

Fjalë: zero (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-lituanez
Përkthime (2): neutralus, nulis
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: lituanez zero, zero sum game, zero no tsukaima, zero gravity, zero facebook login, zero facebook download, zero në lituanisht, neutralus në shqip
zero në lituanisht