perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: llërë

Fjalor: anglisht llërë
Përkthime: forearm
llërë në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: unterarm
llërë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: underarm
llërë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: antebrazo
llërë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: avant-bras
llërë në frëngjisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: underarm
llërë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: предплечье
llërë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: underarm
llërë në suedisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: alkar, alsókar
llërë në hungarisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: antebraţ
llërë në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: predlaktie
llërë në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: przedramię
llërë në polonisht »