perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: llup

Fjalor: anglisht llup
Përkthime: eat, gobble, guzzle
llup në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hltat, jídlo, jíst, papat, polykat, prožrat, rozežrat, sežrat, sníst, zhltnout, žrát
llup në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: essen, fressen, speisen
llup në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: æde, spise
llup në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: comer, devorar, manducar
llup në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bâfrer, dévorer, friper, manger, repaître
llup në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: mangiare
llup në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: ætta, etasje, ete, spise
llup në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: есть, жрать
llup në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: äta
llup në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: ям
llup në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: есьцi
llup në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: hotkaista, ruokailla, syödä
llup në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: καταβροχθίζω, τρώω
llup në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: jesti, pojesti
llup në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: valgyti
llup në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: comer
llup në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: jesti
llup në sllovenisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: żreć
llup në polonisht »

Fjalë të ngjashme

llup poll, gallup, gallup poll, jimmy llup, llum barrera