perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: lodhur

Fjalor: bjellorusisht lodhur
Përkthime: змораны
lodhur në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: väsinud
lodhur në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: uupunut, väsynyt
lodhur në finlandisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cansado, fatigado
lodhur në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: izčrpan, utrujen
lodhur në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: зморений
lodhur në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: a, znużony
lodhur në polonisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kimerült
lodhur në hungarisht »

Fjalë të ngjashme

roboti i lodhur, jam i lodhur, deti i lodhur, trupi i lodhur, e lodhur, i lodhur$sq, truri i lodhur