perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: lopë

Fjalor: anglisht lopë
Përkthime: cow
lopë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kráva
lopë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kuh, rind
lopë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ko, ku
lopë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: vaca
lopë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: vache
lopë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: mucca, vacca
lopë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: ku
lopë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: корова
lopë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ko
lopë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: крава
lopë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: карова
lopë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: lehm
lopë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: lehmä
lopë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αγελάδα
lopë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: krava
lopë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: tehén
lopë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: karvė
lopë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: vaca
lopë në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: krava
lopë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: акуратний, воловий, гарний, корова, охайний, чепурний, чистий, чіткий
lopë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: krowa
lopë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

lopë qumeshti