perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: lot

Fjalor: anglisht lot
Përkthime: tear, teardrop, tearing, torn
lot në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: slza
lot në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: trancen, träne
lot në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: tår, tåre
lot në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: lágrima
lot në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: larme, pleur
lot në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: gocciola, lacrima, lagrima
lot në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: tår, tåre
lot në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: слеза
lot në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: tår
lot në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: сляза
lot në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: pisar
lot në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kyynel
lot në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: δάκρυ
lot në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: könny, könnycsepp
lot në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: ašara
lot në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: lágrima
lot në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: slza
lot në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: рвати, розірвати, розрив, розривати, сльоза
lot në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: łza
lot në polonisht »

Fjalë të ngjashme

lot e mall, loti i fundit, loti bjen nga syri, loti rrjedh nga syri, loti i fundit lyrics, loti chat, lot mobiles, lot airlines, lot lizard, lot 1