perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mëngë

Fjalor: anglisht mëngë
Përkthime: sleeve
mëngë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: rukáv
mëngë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: ärmel
mëngë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ærme
mëngë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: manga
mëngë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: garde-manche, manche
mëngë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: manica
mëngë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: erme, vaker
mëngë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: рукав
mëngë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ärm, emme
mëngë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: рукаў
mëngë në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: hiha
mëngë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μανίκι
mëngë në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kabátujj, ujj
mëngë në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: manga
mëngë në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: rukáv
mëngë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: виделка, вітка, галузь, гілка, підрозділ, рука, рукав, філіал, філія
mëngë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: rękaw
mëngë në polonisht »