perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mëz

Fjalor: anglisht mëz
Përkthime: colt, foal, pony
mëz në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hříbě
mëz në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: fohlen, füllen
mëz në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: føl, fole
mëz në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: potro
mëz në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: poulain
mëz në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cavallino, puledro
mëz në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: fole, føll
mëz në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: жеребенок, жеребёнок
mëz në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: föll
mëz në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: жарабя
mëz në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: varss
mëz në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: varsa
mëz në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πουλάρι
mëz në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: csikó
mëz në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: potro
mëz në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: лоша
mëz në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: źrebak
mëz në polonisht »