perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: maçok

Fjalor: anglisht maçok
Përkthime: tomcat, tom-cat
maçok në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kocour
maçok në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kater, wildheit
maçok në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: gato
maçok në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: chat, matou
maçok në frëngjisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hannkatt
maçok në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: кот
maçok në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: hannkatt
maçok në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: кот
maçok në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: koiraskissa, kollikissa
maçok në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kandúr
maçok në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: gato
maçok në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: кіт, кішка, коте, тих
maçok në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kocur
maçok në polonisht »

Fjalë të ngjashme

o maçok