perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mace

Fjalor: anglisht mace
Përkthime: cat, puss, pussy
mace në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kočka
mace në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: katze
mace në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kat, katte
mace në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: gato
mace në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: capucin, chat, matou
mace në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: gatto
mace në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: katt, katte
mace në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: кот, кошка
mace në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: katt
mace në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: кот, кошка
mace në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kissa
mace në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: γάτα
mace në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: mačka
mace në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: cica, macska
mace në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: katė, katinas
mace në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: gato
mace në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: maček, mačka
mace në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: кіт, кішка, коте, тих
mace në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kot
mace në polonisht »

Fjalë të ngjashme

mace mace pis pis, mace ne enderr, mace persiane, mace mace, mace per adoptim, mace foto, mace le te lahet, mace e eger, mace te vogla, mace ne shitje