perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: maj

Fjalor: anglisht maj
Përkthime: may
maj në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: mai
maj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: maj, man
maj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: mayo
maj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: mai
maj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: maggio
maj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: mai
maj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: май, майский
maj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: maj
maj në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: май
maj në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: красавiк, май, травень
maj në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: mai
maj në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: toukokuu
maj në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μάης
maj në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: svibanj, maj
maj në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: május
maj në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: gegužė
maj në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: maio
maj në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: máj
maj në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: може, травень, травневий
maj në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: maj, majowy
maj në polonisht »

Fjalë të ngjashme

mahjong, mahmut ferati, maher zain, mahatma gandhi, mahjong games, mahmut ferati si je, maher zain no music, mahidevran, mahjongg, mahir kara