perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: majmun

Fjalor: anglisht majmun
Përkthime: ape, monkey, simian
majmun në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: opice
majmun në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: affe
majmun në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: abe, bavian, efterabe
majmun në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: arroba, mona, mono, simio
majmun në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: guenon, magot, singe
majmun në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: scimmia
majmun në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: apa, ape, apekatt, bavian, drill
majmun në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: обезьяна
majmun në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: apa, drill
majmun në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: малпа
majmun në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: ahv
majmun në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: apina
majmun në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μαϊμού, πίθηκος
majmun në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kukac, majom
majmun në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: beždžionė
majmun në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: macaco, mona, mono, símio
majmun në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: opice
majmun në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: мавпа
majmun në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: małpa
majmun në polonisht »

Fjalë të ngjashme

majmun dzordz, majmun dzordz igrice, majmun na prodaju, majmun sami, majmun igrice, majmun igre, majmun kineski horoskop, majmun gorg, majmun george, majmun kapucin