perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mall

Fjalor: anglisht mall
Përkthime: hanker, hankering, homesickness, longing, nostalgia, yearning
mall në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: touha
mall në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: heimweh, sehnsucht, verlangen
mall në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: savn
mall në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: añoranza, nostalgia
mall në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: aspiration, langueur, nostalgie
mall në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: nostalgia, rimpianto
mall në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hjemlengsel, lengsel, saknad, savn
mall në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: ностальгия, тоска
mall në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: hemlängtan, saknad, trängtan
mall në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: nostalgia
mall në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: ikävä, kaiho
mall në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: νοσταλγία
mall në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: nostalgija
mall në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: vágy, vágyakozás, vágyódás
mall në hungarisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: ностальгія
mall në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: tęsknota
mall në polonisht »

Fjalë të ngjashme

mall ismail kadare, mall world, mall ismail kadare analize, mall alida, mall me shumice, mall per atdheun, mall cop, mall world game, mall per camerine teksti, mall per camerine