perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mallkoj

Fjalor: anglisht mallkoj
Përkthime: curse, revile, swear, ban, damn, oath
mallkoj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: klít, nadávat, přísahat, proklínat, proklít, zaklít, zatracovat, zatratit, zlořečit
mallkoj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: fluchen, geflucht, schwören, verfluchen, verdammen, verwünschen
mallkoj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: sværge, forbande
mallkoj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: blasfemar, jurar, maldecir
mallkoj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: jurer, maudire, maugréer, pester, sacrer, anathématiser, damner
mallkoj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: bestemmiare, giurare, imprecare, maledire, dannare
mallkoj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: banne, dundra, forbanne
mallkoj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: клясть, ругать, материть, проклинать
mallkoj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: dundra, förbanne, svära, förbanna
mallkoj në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: needma
mallkoj në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kiroilla, kirota, manata, vannoa
mallkoj në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: καταριέμαι, ορκίζομαι
mallkoj në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: káromkodik
mallkoj në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: amaldiçoar, blasfemar, jurar, maldizer, abominar
mallkoj në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kląć, przeklinać
mallkoj në polonisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: клясці, праклінаць
mallkoj në bjellorusisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: proklinjati
mallkoj në kroatisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: проклинати
mallkoj në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

mallkoj diten, mallkoj diten lyrics, mallkoj jeta, mallkoj veten