perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: malor

Fjalor: anglisht malor
Përkthime: hilly, mountainous
malor në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hornatý
malor në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bergig, gebirgig
malor në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: montañoso
malor në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: montagneux
malor në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: montuoso
malor në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bergig, berglendt
malor në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: горист, гористый
malor në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bergig
malor në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: гарысты
malor në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: mägine
malor në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ορεινός
malor në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: planinski
malor në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hegyes
malor në hungarisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: гористий
malor në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: górzysty
malor në polonisht »

Fjalë të ngjashme

malar rash, malar flush, malor books, malor definition, malor manufacturing, molar pregnancy, malar hospital, major define, malur seloth, molar mass