perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: man

Fjalor: anglisht man
Përkthime: mulberry
man në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: moruše
man në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: maulbeerbaum, maulbeere
man në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: morbær
man në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: mora, moral
man në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: mûre, mûrier
man në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: mora
man në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: morbær
man në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: тутовник, шелковица
man në rusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: mooruspuu
man në estonisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: murva
man në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: eper, eperfa, szeder, szederfa
man në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: mora, moral
man në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: moruše
man në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: morwa
man në polonisht »

Fjalë të ngjashme

man of steel, man utd, man on fire, man city, man down lyrics, man of tai chi, man utd news, man of steel 2, man utd shqip, man trucks