perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: manastir

Fjalor: anglisht manastir
Përkthime: cloister, convent, monastery, nunnery, priory
manastir në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: klášter, konvent
manastir në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kloster, stift
manastir në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kloster, munkekloster
manastir në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: convento, monasterio
manastir në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cloître, couvent, lamaserie, monastère, moutier
manastir në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: chiostro, convento, monastero
manastir në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kloster, munkekloster
manastir në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: монастырь, обитель
manastir në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kloster
manastir në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: манастир
manastir në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: кляштар, манастыр
manastir në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: klooster
manastir në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: luostari
manastir në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: manastir
manastir në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: rendház, zárda
manastir në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: vienuolynas
manastir në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: convento, mosteiro
manastir në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: kláštor
manastir në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: чернецтво
manastir në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: klasztor
manastir në polonisht »

Fjalë të ngjashme

manastir ostrog, manastir lepavina, manastir studenica, manastir hilandar, manastir zica, manastir gradac, manastir ravanica, manastir rakovica, manastir kovilj, manastir manasija