perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: mars

Fjalor: anglisht mars
Përkthime: march
mars në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: märz
mars në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: mars, marts
mars në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: marzo
mars në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: mars
mars në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: marzo
mars në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: mars
mars në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: март
mars në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: mars
mars në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: март
mars në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: сакавiк
mars në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: marss, märts
mars në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: maaliskuu
mars në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μάρτιος
mars në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: mart, ožujak
mars në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: március
mars në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kovas
mars në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: março
mars në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: marzec
mars në polonisht »

Fjalë të ngjashme

mars one, mars planet, mars chocolate, mars 2014, mars moon, mars attacks, mars one mission, mars 1997 albania, mars rover, mars hill