perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: martohem

Fjalor: anglisht martohem
Përkthime: espouse, marry, wed
martohem në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: oddat, oženit, provdat, vdát
martohem në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: heiraten, trauen
martohem në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: vie
martohem në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: casar, casarse, desposar
martohem në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: épouser, marier
martohem në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: accasare, sposare
martohem në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: vie
martohem në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: женить
martohem në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: жанiцца
martohem në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: naida
martohem në finlandisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: casar, casar-se, desposar
martohem në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: poślubiać
martohem në polonisht »

Fjalë të ngjashme

do martohem