perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: matematikë

Fjalor: anglisht matematikë
Përkthime: math, mathematics, maths
matematikë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: matematický, matematika
matematikë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: mathematik
matematikë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: matematik
matematikë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: matemática, matemáticas
matematikë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: math, mathématique, mathématiques
matematikë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: matematica
matematikë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: matematikk
matematikë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: математика
matematikë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: matematik
matematikë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: математика
matematikë në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: matemaatika
matematikë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: matematiikka
matematikë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μαθηματικά
matematikë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: matematika
matematikë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: matematika
matematikë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: matematika
matematikë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: matemática, matemáticas, matemático
matematikë në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: matematika
matematikë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: математика
matematikë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: matematyka
matematikë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

matematikë elementare, matematikë teste, matematikë detyra, matematikë gjeometri, matematikë diskrete, matematikë-informatikë, matematikë wikipedia, matematikë logjike, matricat matematikë, mëso matematikë